Link - www.linia.pl Link - Banner - ReklamaLogo serwisu Kobieca linia
Index
Psychologia
Astrologia
Zdrowy styl życia i odżywiania
Kuchnia
Felieton
O nas
Napisz
Archiwum
Poprzednie artykuły:
Wygląd, sposób bycia i zdrowie wskaże Ci ascendent
Cykle planet i ich wpływ na życie ludzkie
Wpływ nowiu, pełni i zaćmień na funkcjonowanie człowieka
więcej...
Seksualność mężczyzn według astrologii


Baran w sprawach damsko-męskich jest bezpośredni, ale trochę szorstki. To poszukiwacz przygód, dzielny, śmiały i odważny. Dlatego nie interesują go łatwe zdobycze, które same wpadają do rąk. Pociągają go kobiety atrakcyjne, ale trochę niedostępne. Jeśli znajdzie wśród nich tę emanującą sexapealem, zacznie o nią walczyć ostro rywalizując z kolegami. Mężczyzna ten ma duży temperament seksualny, ale przejawia go głównie na początku związku. Zwłaszcza po ślubie sytuacja może się radykalnie zmienić. Tak się zachowuje, że staje się nudny dla swojej partnerki.


Byk to niezwykle zmysłowy mężczyzna. Jest tak wrażliwy na uroki kobiecego piękna, że trudno mu się oprzeć wszelkim pokusom cielesnym. Ale potrafi też w porę skontrolować własne impulsy, panuje nad swoim ogromnym temperamentem seksualnym. Skłania go do tego jego poczucie odpowiedzialności i dążenie do wygody w życiu. Dlatego nie jest skłonny do zawierania długotrwałych związków, a tym bardziej legalizowania ich. W pierwszej połowie życia bazuje raczej na niezobowiązujących układach i flirtach. Udaje mu się tak żyć, ponieważ ma silną wolę i dominuje całkowicie nad partnerką.


Bliźnięta - mężczyzna ten zdobywając kobietę stara się wywrzeć wrażenie na niej nieustannym mówieniem. Jest inteligentny, wesoły i dowcipny, i tego samego oczekuje od partnerki. Jeśli będą mieli wspólny język, z pewnością on ją polubi. Tylko wtedy pójdzie z nią do łóżka. Będzie się zachowywał wobec niej tak, że ona nie będzie niczego pewna. Ale seks dla mężczyzny Bliźniaka nie jest taki ważny. Interesuje się wieloma dziedzinami, potrafi błyszczeć w wielu obszarach życia, ale w sypialni po paru latach spędzonych ze swą wybranką rządzi nim rutyna. A przecież nie lubi nudy i monotonii.


Rak to mężczyzna obdarzony dużym temperamentem seksualnym. Jednocześnie jest człowiekiem wrażliwym, opiekuńczym, dobrze rozumiejącym kobiety. Seks zawsze łączy z uczuciami. Chociaż szybko się zakochuje, nie interesują go zabawy i przelotne flirty. Po ślubie jest wierny swojej żonie. Spędza z nią w domu dużo czasu, zaspokaja z przyjemnością jej apetyt seksualny. Ten delikatny i wyrozumiały mężczyzna jest doskonałym kochankiem.


Lew próbuje wywrzeć wrażenie na kobietach swoją hojnością i zamiłowaniem do luksusu. Jeśli pragnie swojej wybranki, obdarzy ją drogą biżuterią lub zaprosi do ekskluzywnej restauracji. Od niej oczekuje szczerości i uznania. Jeśli urazi jego dumę, stanie się wybuchowy, potrafi nawet mocno rozgniewać się. Ale na ogół obdarza ją ciepłem i szlachetnością. Lew obdarzony jest dużym temperamentem seksualnym. Nie znosi nawet w późnym wieku żadnej rutyny w sypialni. Wykorzystuje tu swoją bogatą wyobraźnię. To mężczyzna z klasą i kobieta w każdej sytuacji czuje się przy nim damą.


Panna - mężczyzna ten ma skłonności do kalkulowania i przeliczania nawet w związkach z kobietami. Ocenia je według własnej skali. Jest przy tym bardzo krytyczny i wymagający. W sypialni ocenia umiejętności swojej partnerki, chce też potwierdzenia swojej męskości. Stać go raczej na czułość niż na namiętność. Nie dość, że natura nie obdarzyła go wybujałym temperamentem, to jeszcze trudno jest mu pozbyć się nadmiernej samokontroli. Do seksu podchodzi najczęściej technicznie. Zdarza się też, że improwizuje, tworzy coś w rodzaju sztuki, ale rzadko ma odwagę na takie zachowanie. Chyba że zainspiruje go partnerka.


Waga - mężczyzna ten ma dość wyrafinowany stosunek do seksu. Kobiety bardzo go pociągają, ale wcale nie dąży do zaspokajania swoich zmysłowych zachcianek. Często wobec kobiet zachowuje się formalnie, nie daje po sobie poznać, że mu się podobają. Nie znosi takich, które mu się narzucają, same go zapraszają do sypialni. W sprawach seksu jest tradycjonalistą. Nie toleruje żadnych nowości i ekstrawaganckich zachowań. Pragnie, aby spotkanie dwojga ludzi było osobistym, romantycznym przeżyciem.


Skorpion ma ogromne potrzeby seksualne. Ale jemu nie zależy tylko na bliskości fizycznej. Z partnerką łączy się przede wszystkim emocjonalnie. Mężczyzna ten jest namiętnym, charyzmatycznym kochankiem. Gdy kobieta go pociąga, staje się niecierpliwy. Jeśli zaangażuje się mocno w związku, może być bardzo zazdrosny. Sam nie zawsze jest wierny. Uwielbia wszelkie romanse, przygody miłosne, szczególnie te najbardziej ryzykowne, pełne tajemnic i niebezpieczeństwa, lubi przecież ekstremalne sytuacje.


Strzelec - zależy mu przede wszystkim, aby miło spędzić czas z partnerką. W sprawach seksu jest bardzo śmiały i bezpośredni. Ale w każdej erotycznej sytuacji muszą być spełnione wymagania etyczne i moralne. Nie znajdzie się w sypialni z osobą, dla której te normy nie mają znaczenia. Strzelca pociągają kobiety, które chętnie wszystkiego uczą się, pracują nad sobš i jemu mogą pomóc w samorealizacji. Mężczyzna ten ma ognisty temperament. Jego partnerka nigdy nie będzie się z nim nudziła, ani w ciągu dnia ani w nocy.


Koziorożec - na pierwszy rzut oka wydaje się, że w ogóle nie jest zainteresowany seksem. Ale tak nie jest do końca, on po prostu bardzo się kontroluje. Może nawet wiele lat żyć w celibacie. A jeśli już znajdzie się w sypialni, może przejawiać niezwykłą aktywność seksualną. Pragnie być doceniony, dlatego potrzebuje od partnerki pochwał. Sam z trudnością wyraża swoje uczucia. Koziorożec to mężczyzna poważny, zdystansowany, trudny do przeniknięcia. Z wiekiem staje się bardziej otwarty i swobodny. Zdarza się, że nadrabia stracone lata i w późniejszym wieku oddaje się wręcz rozpuście.


Wodnik - ma bardzo radosne i eksperymentalne podejście do seksu. Ta dziedzina stanowi dla niego ciekawostkę, pole do badań. Nie ma raczej wygórowanych potrzeb seksualnych. Intelekt jest dla Wodnika o wiele ważniejszy niż sprawy ciała. Dlatego zdobywając partnerkę, próbuje wywrzeć na niej wrażenie swoją inteligencją. A gdy już znajdą się w sypialni, na pewno nie będzie nudno. Wodnik jest otwartym i niekonwencjonalnym, a przede wszystkim nieprzewidywalnym kochankiem. Dodatkowym jego atutem jest wierność.


Ryby - mężczyzna w tym znaku lubi dodatkowe wrażenia w sferze seksu. Dlatego stosuje często afrodyzjaki lub alkohol, a może mieć nawet skłonności do narkotyków. Pociągają go wszelkie tajemne związki, romanse. Lubi niezwykłą atmosferę, towarzyszącą spotkaniom. Jest to wrażliwy, o bogatej wyobraźni kochanek. Marzy o przeżyciu romantycznej miłości. Czasem rezygnuje ze swojej siły i pewności siebie, oddaje się całkowicie iluzjom lub wyraża się w twórczości artystycznej. W sypialni jest delikatny i czuły, czasem zmienia się rolami z kobietą, stając się bezradnym i potrzebującym opieki chłopcem. Często to tylko taka gra.


eliza.ksiazczak@linia.pl KOMUNIKATY
Zapraszamy do odwiedzenia pozostałych serwisów w portalu linia.pl
Twoja linia.pl
 
Serwisy linia

Kliknij tu,

aby przejść do innych serwisówPolecamy katalogi: Wibe, Profit, Prosty, Pogodny, Powietrzny, DobreMiejsce
Polecamy serwisy: Linia, Foto, Kobiety, MedycynaPowrót na górę   © 2001 Usługi Komputerowe s.c. & Eliza Książczak
Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved