Link - www.linia.pl Link - Banner - ReklamaLogo serwisu Kobieca linia
Index
Psychologia
Astrologia
Zdrowy styl życia i odżywiania
Kuchnia
Felieton
O nas
Napisz
Archiwum
Poprzednie artykuły:
Seksualność kobiet według astrologii
Zawód, predyspozycje i znaki zodiaku
Znaki, żywioły i zdrowie
więcej...
Horoskop na styczeń 2000 roku


Baran - Od jakiegoś już czasu dążysz do osiągnięcia pozycji zawodowej i prestiżu. Teraz masz szansę uzyskać powodzenie. Możesz podpisać ważną umowę, kontrakt, wyjechać w atrakcyjną podróż służbową. W pracy pomogą Ci osoby młode. Ale twój sukces zależeć będzie tylko od włożonego wysiłku i kwalifikacji. Jeśli uważasz, że masz braki na tym polu, szybko zapisz się na dodatkowe studia lub kurs. Inaczej czas wolny wykorzystasz dość lekkomyślnie. Możesz wtedy roztrwonić pieniądze i nawiązać romans, który wkrótce Cię rozczaruje. Postaraj się po tych szaleństwach zregenerować organizm, przebywając trochę w samotności i zastanawiając się jak naprawić szkody swojego hulaszczego trybu życia. A może dobrze byłoby wybrać się z bliską osobą do teatru lub na ciekawy wykład filozoficzny?


Byk - Poznasz kogoś z klasą. Możesz wejść z tą osobą w spółkę, która przyniesie ci w krótkim czasie pieniądze. Masz teraz dobre wyczucie ekonomiczne, zainwestuj więc swoje piniądze w kupno domu lub działki. Twoje powodzenie w interesach wzbudzi zazdrość znajomych i przyjaciół. W życiu uczuciowym dążysz do zmiany i szukasz partnera. Jesteś teraz impulsywny, Byku i łatwo możesz się zakochać, szczególnie wtedy, gdy będziesz w podróży. Może nawet zaplanujesz ślub z tą osobą. W każdym razie dzięki tej miłości poprawisz swoją sytuację materialną i pozycję społeczną. Byki przebywające w stałych związkach będą niestety przeżywały teraz napięcia małżeńskie. One mogą osłabić ich odporność i spowodować przeziębienie.


Bliźnięta - Będą bardziej niż kiedykolwiek zorganizowane i pracowite. W życiu zawodowym mogą teraz podejmować decyzje, ale ostrożnie, kierując się zawsze rozsądkiem. Wtedy będą miały szanse na awans i spełnienie swoich marzeń. Bliźnięta nie zapomną w tym czasie o swojej rodzinie, znajomych i własnych zainteresowaniach. Wprawdzie w miłości nie dzieje się nic nowego, ale mogą nawiązać nowe przyjaźnie. Niektórzy z was myślą o podróży i kontaktach towarzyskich. Nie jest to jednak najlepszy moment. W styczniu Bliźnięta powinny skoncentrować się na pracy i nastawić się na zarabianie pieniędzy, bo jest to dobry okres dla nich do wszelkiego biznesu.


Rak - Możesz wkrótce objąć stanowisko kierownicze. Ale Ty teraz bardziej niż na pracy, skoncentrowany jesteś na swojej rodzinie. Tu się teraz może dużo zmienić, sporo wyjaśnić. Wyjdzie na jaw prawdopodobnie jakieś oszustwo lub intryga. Ktoś z przyjaciół będzie próbował Cię zranić. Nie wierz wszystkim plotkom. Zaufaj kobiecie, a zyskasz. Będzie to trudna sytuacja dla Ciebie, tym bardziej, że będziesz obciążony dodatkowymi obowiązkami w rodzinie. Ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy. Nie odmawiaj, bądź cierpliwy, a wkrótce Twoje marzenia zaczną się spełniać. Trochę szczęścia jednak w tym całym zamęcie masz. Uspokój tylko swoje nadszarpnięte nerwy.


Lew - W pracy będziesz wytrwały i poważny, wszystkie sprawy dokładnie musisz przeanalizować. Staraj się nie wyjeżdżać teraz w podróż służbową i nie podejmować żadnych decyzji szczególnie podczas wyjazdu. Teraz nie liczy się tylko Twoje zdanie, więc unikaj takich sytuacji i poczekaj na odpowiedni moment, w którym możesz wyrażać własne opinie. Dobrze zrobisz, jeśli więcej uwagi poświęcisz dzieciom i rodzinie. Nie stroń też od rozrywek. Teraz masz szczęście w różnych grach. Uważaj tylko, aby nie przepuścić wszystkich pieniędzy, bo będzie Ci trudno oprzeć się wszelkim pokusom. A będzie ich wiele. W domu pojawi się ktoś nieoczekiwany i bardzo interesujący, postaraj się poświęcić mu trochę czasu. Nie wyjeżdżaj na dłużej, a jeśli musisz to bądź ostrożny.


Panna - Zaczniesz ulegać teraz ogólnym nastrojom i wpadniesz w wir życia towarzyskiego. Świetnie będziesz się bawić. Ale czujność Cię nie opuści. Nie zaniedbasz swoich codziennych obowiązków. Jakoś uda Ci się pogodzić codzienną pracę z rozrywkami. Możesz teraz wyjechać w podróż związaną z pogłębianiem własnych kwalifikacji. Szczególnie tam będziesz miała okazję beztrosko oddać się szaleństwom. Jednocześnie będziesz mogła zrobić świetny interes ze starszą osobą. Pod warunkiem, że wykażesz wytrwałość i konsekwencję. A w życiu uczuciowym na razie bez zmian.


Waga - Całą energię przeznaczysz w styczniu na pracę i zwykłe codzienne obowiązki. Ktoś życzliwy pomoże Ci w życiu zawodowym, dzięki czemu odniesiesz spory sukces i zarobisz pieniądze. Może to właśnie teraz uda Ci się wcielić w życie ciekawy pomysł? W każdym razie zostaniesz doceniona. W życiu uczuciowym dla wolnej Wagi nadchodzi zmiana. Może teraz właśnie znajdziesz swoją wielką miłość? Styczeń to dobry okres dla Ciebie na zawarcie ślubu. Natomiast Wagom zajętym czas ten przyniesie kłótnie małżeńskie. Na szczęście nie będą groźne w skutkach i szybko miną.


Skorpion - Teraz odkryje w sobie nowy talent i będzie chciał go jak najszybciej wykorzystać w życiu. Sytuacja ta może doprowadzić do przepracowania, nadmiernego przeciążenia organizmu. W życiu zawodowym Skorpiony zrobią dobry interes wchodząc w spółki. Ale muszą się też sporo napracować, nie mogą pozwolić sobie na zaniedbywanie swoich obowiązków. W życiu uczuciowym Skorpion mężczyzna spotka kobietę piękną, zmysłową. Przeżyje z nią wspaniały romans. Ale musi wiedzieć, że to ona chce być na pierwszym miejscu i o wszystkim sama decydować. Kobieta Skorpion także przeżyje przygodę, ale to wszystko jeszcze nie jest tym, na czym jej naprawdę zależy.


Strzelec - Styczeń będzie dla niego miesiącem szaleństw. To pełnia życia. Będą przygody, miłość, a nawet ślub. W życiu zawodowym to samo: podpisze umowę, kontrakt. Wszystko będzie dobrze się układać, tylko że z nadmiaru szaleństw może podupadać na zdrowiu. Dobrze byłoby, gdyby trochę odpoczął, oddał się chwilom samotności. Koniecznie powinien teraz zacząć uprawiać sport, bo jego organizm z pewnością będzie przeciążony nadmiarem uciech, także seksualnych. Jeśli Strzelec żyje w stałym związku, będzie teraz w pełni zaangażowany w partnerstwie. To szczęśliwe chwile małżeńskie.


Koziorożec - W styczniu możesz zacząć realizować swoje marzenia. Dzięki wytrwałej pracy wybijesz się i uzyskasz awans społeczny. Korzystne będą dla ciebie podróże i kontakty zagraniczne. Nie podpisuj jednak żadnych umów, opierając się tylko na własnym sądzie. Potrzebujesz do tego pomocy kogoś równie kompetentnego jak ty. Nie wprowadzaj też teraz żadnych ekscentrycznych pomysłów, a interesy będą dla Ciebie pomyślne. Nie zapominaj o innych, słabszych od Ciebie, oni potrzebują Twojego wsparcia. Wkrótce zauważysz ich pełne zaangażowanie we wspólnej sprawie.


Wodnik - Od dłuższego czasu masz tendencję do wprowadzania w swoje życie radykalnych zmian. Rozwijasz swoje zainteresowania, prowadzisz bujne życie towarzyskie. W tym miesiącu wpadniesz na jakiś oryginalny pomysł, co może zupełnie odmienić Twoje życie. Tym bardziej że w pracy ktoś może zachować się nieuczciwie wobec Ciebie, co może doprowadzić nawet do rezygnacji z dotychczasowego stanowiska. Ty, Wodniku, nie załamiesz się tą sytuacją. Chętnie oddasz się twórczości, poszerzysz krąg swoich znajomych. Znajdziesz nowego towarzysza o podobnych zainteresowaniach, ze środowiska artystów. Może razem stworzycie nawet jakieś dzieło sztuki?


Ryby - Będą teraz miały trochę szczęścia w miłości. Spotkają kogoś, na kogo długo wyczekiwały. Jeśli są związane już z partnerem, mogą teraz myśleć o rozstaniu z nim. Niektóre będą nawet miały ochotę zamieszkać ze swą nową miłością. Ryby staną się teraz silniejsze, będą przejawiać więcej wiary w swoje możliwości. Będą miały okazję pokazać swoje talenty i zdolności w życiu zawodowym, co przysporzy im trochę pieniędzy. W ogóle to miesiąc dość burzliwy, ale w efekcie korzystny dla tego znaku.


eliza.ksiazczak@linia.pl KOMUNIKATY
Zapraszamy do odwiedzenia pozostałych serwisów w portalu linia.pl
Twoja linia.pl
 
Serwisy linia

Kliknij tu,

aby przejść do innych serwisówPolecamy katalogi: Wibe, Profit, Prosty, Pogodny, Powietrzny, DobreMiejsce
Polecamy serwisy: Linia, Foto, Kobiety, MedycynaPowrót na górę   © 2001 Usługi Komputerowe s.c. & Eliza Książczak
Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved