Link - www.linia.pl Link - Banner - ReklamaLogo serwisu Kobieca linia

Index
Psychologia
Astrologia
Zdrowy styl życia i odżywiania
Kuchnia
Felieton
O nas
Napisz
Archiwum
Poprzednie artykuły:
Astrologiczny alfabet
Co to jest astrologia?
więcej...
Znaki zodiaku w miłości


BARAN obdarzony jest niezwykłym temperamentem i namiętnością. Dlatego też nie czeka na okazję, sam wychodzi naprzeciw wszelkim miłosnym przygodom. Zbyt łatwe podboje go nudzą. Jeśli znajdzie osobę niabanalną, będzie przy niej trwać, dochowa wierności. W przeciwnym wypadku może szukać wrażeń w ramionach innej osoby. W życiu uczuciowym potrzebuje dużej dozy szaleństwa.
     Odpowiedni partner dla osoby urodzonej w znaku Barana to: Lew i Strzelec.


BYK jest niezwykle wyczulony na piękno. Obdarzony jest nieprzeciętną zmysłowością i skłonnością do nadmiernego ulegania własnym przyjemnościom. Posiada dużo uroku osobistego, co ma niewątpliwie wpływ na powodzenie u płci przeciwnej. Gdy Byk zakocha się, jest wierny, ponieważ ceni sobie rodzinę i zacisze domowe. Ukochanej osobie potrafi oddać się bezgranicznie, ale tego samego żąda od niej w zamian.
     Odpowiedni partner dla Byka to: Panna i Koziorożec.


BLIŹNIĘTA chcą znajdować się w centrum uwagi innych. Najczęściej udaje im się to osiągnąć, błyszczą szczególnie podczas spotkań towarzyskich. Z łatwością mogą więc oczarować płeć przeciwną. W życiu chcą jak najwięcej doświadczać, przez co mogą spotykać niewłaściwe osoby na swojej drodze. Poza tym są to osoby zmienne, odznaczające się młodzieńczym stylem bycia i tęsknotą za ciekawymi przeżyciami. Mogą więc zmieniać partnerów. Ustabilizowane życie rodzinne je nudzi.
     Odpowiedni partner dla osób urodzonych w tym znaku to: Waga i Wodnik.


RAK kocha rodzinę, dom i wszystko, co jest z nim związane. Jest czuły, wrażliwy i potrafi wczuwać się w położenie innych osób. W życiu osobistym nie lubi zmian. Mając ustabilizowaną sytuację uczuciową i domową, czuje się w pełni szczęśliwy. Jeśli ktoś zrani Raka, zamyka się on na jakiś czas, nie chce nawiązywać bliższych kontaktów. W miłości ceni on sobie przede wszystkim lojalność i wierność. Niedopuszczalne są więc kłamstwa i impulsywne zachowania partnera.
     Odpowiedni partner dla Raka to: Skorpion i Ryby.


LEW jest przede wszystkim wiernym przyjacielem. Jeśli się zakocha, to kocha całym sobą. Jego uczucia są niezwykle głębokie i trwałe. Od osoby ukochanej wymaga tego, aby na każdym krkoku okazywała mu dowody sympatii i uznania. Przyjmuje odpowiedzialność za partnera i pomaga mu w kłopotach. Dzięki dużej dozie czaru osobistego zdobywa względy i uznanie u osób płci przeciwnej.
     Odpowiedni partner dla Lwa to: Baran i Strzelec.


PANNA posiada najczęściej tradycyjne poglądy na miłość. Żyje ograniczając się wszelkimi normami i zasadami, kładąc nacisk na to, co wypada, a czego nie wypada czynić. Do życia uczuciowego podchodzi bardzo poważnie. Z ogromną rezerwą traktuje nowo poznane osoby. W partnerstwie Panna jest odpowiedzialna, ale niechętnie okazuje uczucia. Marzy o niezwykłej miłości, szaleństwie, ale nie pozwala sobie na to.
     Odpowiedni partner dla osoby urodzonej w tym znaku to: Byk i Koziorożec.


WAGA posiada dużo wdzięku, co z pewnością zauważane jest przez płeć przeciwną. Miłość jest dla niej szczególnie ważna. Nie potrafi żyć samotnie. Swoją potrzebę partnerstwa najpełniej realizuje w małżeństwie. Zdarza się, że może być niezdecydowana pod względem uczuciowym. Ale jeśli już znajdzie odpowiedniego partnera, to dąży do wyrażania uczuć w romantycznej scenerii. Gdy kocha i jest kochana, może "przenosić góry". Jest wtedy wierna i zawsze szczera.
     Odpowiedni partner dla Wagi to:Bliźnięta i Wodnik.


SKORPION charakteryzuje się silną wolą i wyjątkową pobudliwością emocjonalną. Jego stosunki partnerskie cechuje namiętność, gwałtowność, ale również duża doza tajemniczości. Jest otwarty w okazywaniu zarówno sympatii, jak i antypatii. Jeśli kogoś pokocha, to bezgranicznie. Może być wtedy zaborczy i zazdrosny. Najczęściej jednak jest wspaniałomyślny, wierny i przyjacielski. Gdy partner go zrani, może się mścić, staje się wtedy niebezpiecznym wrogiem.
     Odpowiedni partner dla Skorpiona to: Rak i Ryby.


STRZELEC bardzo łatwo i przy każdej okazji zawiera nowe znajomości. Jest pełen radości i ciekawości świata. Pogodny i niezmiernie towarzyski, nie stroni od wrażeń zmysłowych. Dąży do szalonej i beztroskiej miłości. Nie toleruje żadnych ograniczeń, także w życiu uczuciowym. Jeśli partner dostarcza mu stale nowych wrażeń, wówczas jest w stanie dochować wierności. W przeciwnym wypadku wyruszy na poszukiwanie przygód.
     Odpowiedni partner dla Strzelaca to: Baran i Lew.


KOZIOROŻEC jest rozdarty między potrzebą kochania a niezdolnością do zupełnego oddania się. Sprawia wrażenie osoby pozbawionej uczuć, oschłej i nudnej. Ale on jest zdolny do wielkiej miłości, ma tylko problemy z okazywaniem uczuć. Jeśli kogoś pokocha, jest wierny i potrafi wszystko poświęcić dla dobra ukochanej osoby. W partnerstwie ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zapewnienie stabilizacji materialnej.
     Odpowiedni partner dla osoby urodzonej w tym znaku to: Byk i Panna.


WODNIK zazwyczaj reprezentuje dość oryginalne podejście do miłości. Pociąga go to, co niezwykłe, ekscentryczne. Łatwo ulega fascynacji uczuciowej. Jest to osoba wrażliwa, ceniąca sobie wolność osobistą. Nie ogranicza też partnera. Ceni sobie przyjaźń i delikatność uczuć, ale ma trochę problemów z ich wyrażeniem. Gdy Wodnik przestanie kogoś kochać, informuje o tym natychmiast i otwarcie.
     Odpowiedni partner dla osoby urodzonej w tym znaku to: Bliźnięta i Waga.


RYBY są bardzo wrażliwe i marzą o romantycznej miłości. Niestety, często popadają w zmienne nastroje i tym zniechęcają do siebie potencjalnych partnerów. Gdy są zaangażowane uczuciowo, gotowe są do największych poświęceń. W partnerstwie mogą być wykorzystywane przez innych, ponieważ nie umieją bronić własnego zdania. W życiu uczuciowym potrzebują przede wszystkim zapewnienia sobie bezpieczeństwa, tajemniczości oraz paru godzin samotności w ciągu dnia.
     Odpowiedni partner dla Ryb to: Rak i Skorpion.


eliza.ksiazczak@linia.pl KOMUNIKATY
Zapraszamy do odwiedzenia pozostałych serwisów w portalu linia.pl
Twoja linia.pl
 
Serwisy linia

Kliknij tu,

aby przejść do innych serwisówPolecamy katalogi: Wibe, Profit, Prosty, Pogodny, Powietrzny, DobreMiejsce
Polecamy serwisy: Linia, Foto, Kobiety, MedycynaPowrót na górę   © 2001 Usługi Komputerowe S.C. & Eliza Książczak
Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved