Link - www.linia.pl Link - Banner - ReklamaLogo serwisu Kobieca linia
Index
Psychologia
Astrologia
Zdrowy styl życia i odżywiania
Kuchnia
Felieton
O nas
Napisz
Archiwum
Poprzednie artykuły:
Znaki, żywioły i zdrowie
Znaki zodiaku i moda
Styl życia kobiety współczesnej w astrologii
więcej...
Zawód, predyspozycje i znaki zodiaku


Baran - jest ambitny, przedsiębiorczy i pomysłowy. Cechuje go duża aktywność i impulsywność. Ma predyspozycje do kierowania innymi. Świetnie sobie radzi, gdy musi wykonać pilne zadanie, wtedy zrobi wszystko, aby przyspieszyć jego wykonanie. Zapał i odwaga kierują go do zajęć, w których może wykorzystać swoją ogromną energię, wyostrzone zmysły, spostrzegawczość. Szybko obejmuje stanowisko kierownicze i robi karierę. Lubi przecież rywalizować i walczyć. Baran wybiera najczęściej zawody związane z wojskiem, techniką i medycyną. Może być też kierowcą i sportowcem.


Byk - ma bogatą fantazję i wysokie aspiracje. Wybiera dla siebie zajęcia, które wymagają skupienia i wytrwałości. Dąży do obejmowania stanowisk kierowniczych. Zależy mu na zdobyciu uznania i środków materialnych. Realizuje się w zawodach związanych z gastronomią, modą, sztuką, szczególnie rzeźbiarstwem i muzyką, oraz rolnictwem. Może być także budowniczym lub architektem.


Bliźnięta - docierają wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. W ich naturze leży zbieranie i przekazywanie informacji, robienie różnych interesów. Są wszechstronne, ale często powierzchowne. Chętnie podejmują pracę w dziennikarstwie, reklamie, wszelkim doradztwie. Mogą być dobrymi mówcami, pisarzami i nauczycielami. Bliźnięta to również handlowcy, krytycy, dyplomaci a także listonosze.


Rak - ma świetną intuicję i potrzebę opiekowania się innymi. Lubi pracę wykonywać w domu. Szuka zajęć związanych z czuciem. Może być wychowawcą, opiekunem, pracownikiem restauracji, kucharzem, kelnerem, recepcjonistą hotelowym. Najczęściej zakłada własny interes w branży gastronomicznej lub sklep spożywczy. Może być właścicielem prywatnego przedszkola.


Lew - posiada ogromne ambicje i cechy przywódcze. Dlatego też zawsze dąży do obejmowania stanowisk kierowniczych. Świetnie sobie na nich radzi, tym bardziej że ma talent organizacyjny. Swą wieczną gotowość do czynu może wykorzystać będąc dyrektorem jakiegoś przedsiębiorstwa lub pracując na wyższym szczeblu państwowym. Może być urzędnikiem skarbowym lub sądowym. Szuka też okazji, aby pełnić funkcje reprezentacyjne. Lew to urodzony aktor, potrzebuje sceny, aby móc się popisywać swoją grą.


Panna - dokładnie wykonuje wszelkie obowiązki. Jej staranność i roztropność często są wykorzystane w nauczycielstwie i pracy naukowej. Może być także pisarzem, krytykiem literackim i księgowym. Panna ma dobry gust i wyczucie smaku. Dobrze sobie radzi z pracą związaną ze sztuką.


Waga - jest chętna do niesienia pomocy i działań humanitarnych. Jej aktywność wykorzystywana jest najczęściej w pracy związanej ze sztuką i dyplomacją. Waga posiada bowiem duże umiejętności w kontaktach międzyludzkich. Może być artystką lub zajmować się biznesem. Ale zawsze będzie czynić życie przyjemniejszym. Waga to również modelka, kosmetyczka i fryzjerka.


Skorpion - jest wyjątkowo odporny na obciążenia psychiczne i fizyczne. Jego odwaga i zapalczywość kieruje go do działań związanych z dużym ryzykiem. Skorpiony to psychologowie, żołnierze, policjanci, lekarze i technicy, a także astrolodzy. W każdym razie cokolwiek by Skorpion czynił, będzie w tym charyzma.


Strzelec - jest odważny i zmierza prosto do celu. Pomagają mu w tym błyskotliwość i chęć zaspokojenia ambicji. Motorem jego działania jest inspiracja i niezależność. Strzelec realizuje się w pracy humanitarnej, w sądownictwie, administracji, wojsku. Lubi też uprawiać sport i myślistwo.


Koziorożec - ma bardzo poważne podejście do pracy. Wytrwale, ciężko pracując dąży do sukcesu. Z wielką odpowiedzialnością wypełnia wszystkie obowiązki ale pnie się do góry powoli. Karierę robi na ogół w drugiej połowie życia. Jeśli znajdzie się na stanowisku kierowniczym, jest nieustępliwy, ale zdecydowany. Pracuje najczęściej w zawodach związanych z ziemią, a więc w górnictwie i rolnictwie. Może być także budowniczym, architektem, geologiem i archeologiem.


Wodnik - to wynalazca i reformator. Cokolwiek by robił, chce wprowadzić zmiany stosując swe oryginalne pomysły. Jest zawsze gotowy do działania - a szczególnie niesienia pomocy. Swoje natchnienie i intuicję wykorzystuje w zajęciach związanych z nowoczesnością i techniką. Wodnik to także świetny lekarz, psycholog, informatyk oraz astrolog. Często pracuje w radiu i telewizji.


Ryby - chętnie podejmują się działań humanitarnych. Mają też uzdolnienia muzyczne i matematyczne. Ich wrażliwość i miłość do ludzi kieruje je ku zawodom takim jak: lekarz, pielęgniarka, opiekun, wychowawca. Ryby mogą być też aktorami i właścicielami restauracji. Zdarza się, że podejmują pracę biurową, ale wtedy najczęściej wykonują dodatkową działalność związaną z kulturą lub religią.


eliza.ksiazczak@linia.pl KOMUNIKATY
Zapraszamy do odwiedzenia pozostałych serwisów w portalu linia.pl
Twoja linia.pl
 
Serwisy linia

Kliknij tu,

aby przejść do innych serwisówPolecamy katalogi: Wibe, Profit, Prosty, Pogodny, Powietrzny, DobreMiejsce
Polecamy serwisy: Linia, Foto, Kobiety, MedycynaPowrót na górę   © 2001 Usługi Komputerowe s.c. & Eliza Książczak
Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved