Link - www.linia.pl Link - Banner - ReklamaLogo serwisu Kobieca linia
Index
Psychologia
Astrologia
Zdrowy styl życia i odżywiania
Kuchnia
Felieton
O nas
Napisz
Archiwum
Poprzednie artykuły:
Zawód, predyspozycje i znaki zodiaku
Znaki, żywioły i zdrowie
Znaki zodiaku i moda
więcej...
Seksualność kobiet według astrologii


Baran - uwielbia zdobywać mężczyzn. Pomaga jej w tym tupet i bezpośredni sposób bycia. Dlatego też często zarzuca się jej brak kobiecości. A ona po prostu lubi erotyczne przygody. W dodatku jej impulsywność powoduje, że swe zainteresowania seksualne kieruje ciągle ku nowym obiektom. Chociaż zdarza się także, że romans zaczyna od przyjaźni. Wtedy wybiera mężczyznę silnego i aktywnego, który oprócz wielu przyjemnych przeżyć w sypialni daje jej wsparcie psychiczne. Kobieta Baran jest zmysłowa i namiętna. Ma bogatą fantazję erotyczną i lubi ją wcielać wżycie. Nie znosi rutyny. Dlatego też dąży do wielu zmian i urozmaiceń na tym polu. Lubi uprawiać miłość o poranku.


Byk - lubi wszelkie przyjemności życia, ale seksualne najbardziej. Nie zawsze jednak jest w stanie poznać się zahamowań i ulec pokusom cielesnym. Jeżeli się odważy, to pozwala sobie na wiele. Dla Byka uprawianie miłości to dzieło sztuki. Kobieta ta zawsze odczuwa silny związek uczuciowy ze swoim partnerem. W sypialni jest namiętna, niewyczerpana i bardzo wymagająca. Swojego kochanka uwodzi cierpliwie, według swojego planu. Łatwo jej to idzie, ponieważ jest osobą o pięknym zmysłowym ciele.


Bliźnięta - nie są aż tak bardzo zainteresowane seksem. Preferują częściej niezobowiązujący flirt, niż znalezienie się w sypialni. Ale jeśli kobieta Bliźniak uzna, że mężczyzna jest tego wart, może uwieść go, przejawiając wielką namiętność. W łóżku lubi bawić się i eksperymentować. Zdarza się, że uprawia gry i robi niespodzianki. Może swojego mężczyznę przyciągać i odpychać na przemian. Nie znosi rutyny i monotonii. Ma bogatą fantazję i tego samego oczekuje od partnera. Kiedy zaczyna się nim nudzić, może zainteresować się kimś innym.


Rak - swoją kobiecością przyciąga wielu mężczyzn. Jest jednak nieśmiała i wychodzi im naprzeciw powoli i ostrożnie. Jeśli się zakocha, to odda się partnerowi całkowicie. Uważa, że miłość i seks to jedno. Jest subtelna, pełna wyobraźni, ale stroni od wszelkich eksperymentów w sypialni. Przyjemność czerpie w dużym stopniu z romantycznego nastroju i miłości partnera. Dobre miejsce na miłosne igraszki dla kobiety Raka to to, które jest nad wodą.


Lew - jest prawdziwym symbolem seksu. Ognisty temperament skłania kobietę Lwa do częstej zmiany partnerów. Ale ma też w sobie romantyczne uczucia. Kiedy się zakocha, stać ją na czułość i uległość wobec mężczyzny. W sypialni ceni sobie gry i zabawy erotyczne. Lubi pewną pikanterię ze strony partnera. Najchętniej uprawia miłość w warunkach luksusowych. Wtedy zachowuje się jak gwiazda, która potrzebuje podziwu i oklasków. Kusi swego mężczyznę ubierając się w zmysłową bieliznę i oczekuje ciekawych pomysłów z jego strony. W ogóle to kobieta ta dominuje w związku.


Panna - jest romantyczna i żyje bardziej w marzeniach niż na jawie. Nie ma swobodnego podejścia do spraw seksu, dlatego też nie ulega swym zachciankom, nie realizuje swoich fantazji erotycznych. Pociąga ją idealna miłość połączona z seksem, cała oprawa. Przeżywa to wszystko najczęściej podczas miodowego miesiąca i w pierwszych latach po ślubie, pod warunkiem że partner spełni jej oczekiwania. A wymaga naprawdę wiele. On musi przejąć inicjatywę w sprawach ciała, a ona musi być w nim zakochana.


Waga - pełna jest seksapilu. Posiada niezwykłe umiejętności uwodzenia. Jest zmysłowa i lubi seks. W sypialni potrzebuje romantycznego nastroju i dużej kultury ze strony partnera. Uwielbia długą grę wstępną, czułe słowa i wyraźną inicjatywę mężczyzny. Waga czerpie wzory erotyczne z filmów i czasopism i później porównuje się z bohaterkami. To przysparza jej trochę kłopotów w życiu erotycznym, zamiast na własnych doznaniach, koncentruje się na urodzie. A szkoda, bo ma bogatą wyobraźnię i śmiałe fantazje.


Skorpion - seks to jej pasja. Ma duży temperament i jeśli jest z mężczyzną, to tylko z takim, który jest silny fizycznie i psychicznie. Musi być poza tym tak samo wrażliwy jak ona. Wtedy kobieta Skorpion staje się w łóżku demoniczna. Lubi odmianę, urozmaicenie, wszelkie eksperymenty. Może kochać się wszędzie, w dziwnych miejscach i niestosownych okolicznościach. Ale nie jest tak zawsze. Są momenty, kiedy sprawy ciała w ogóle nie mają dla niej znaczenia. Kiedy mężczyzna nie zapewnia jej nowych doznań, staje się zniechęcona do seksu. Może go porzucić, aby znaleźć innego.


Strzelec - uwielbia przygody seksualne. Nie ma żadnych zahamowań, oddaje się całkowicie swoim pragnieniom. Ceni sobie wolność, dlatego rzadko angażuje się uczuciowo. Często uprawia miłość z nieznajomymi kochankami. Nie stosuje żadnych gier. Wie, czego chce i konsekwentnie informuje o tym partnera. Seks dla tej kobiety to pewna forma sztuki, prawdziwa uczta, którą się delektuje. Tak bywa wtedy, gdy partner jest bardzo męski. Kobieta Strzelec lubi uprawiać miłość z cudzoziemcami podczas egzotycznych podróży. Nie przepada natomiast za nadmierną bliskością i miłością. Chyba, że się zakocha.


Koziorożec - swoją namiętność przejawia dopiero wtedy, gdy kogoś pokocha. Jej partner powinien być silnym i romantycznym jednocześnie. Miłość i seks dla kobiety Koziorożca to to samo. Rzadko urzeczywistnia ona swoje fantazje erotyczne. Lubi pewien porządek, dlatego w sypialni wpada w schematy i poddaje się rytuałom. Sama decyduje, kiedy jest dobry moment na zabawy w łóżku, to ona kieruje swoim partnerem. Na początku jest zawsze trochę chłodna i staroświecka, ale później, szczególnie w wieku średnim, pozwala sobie na wszelkie szaleństwa seksualne.


Wodnik - miłość i seks dla tej osoby to zupełnie dwa różne pojęcia. Dlatego często pozwala sobie na doświadczenia seksualne wcale nie z tym mężczyzną, którego kocha. Pociąga ją wszystko co niezwykłe, lubi różne nowości w łóżku. Jednak seks nie jest dla niej najważniejszy. Chyba że coś wyraźnie pobudzi jej wyobraźnię. Wtedy nie opiera się pokusie. Mężczyzna pociąga ja seksualnie tylko wtedy, gdy jest interesujący pod względem intelektualnym. W ogóle to nie ulega do końca swojemu partnerowi. Nie lubi też dużej bliskości. Seks to dla niej przede wszystkim przekraczanie granic i eksperymentowanie.


Ryby - to zmysłowe i wrażliwe kochanki. Seks zawsze łączą z miłością. Tendencja do nadmiernego poświęcania powoduje, że kobiety te często dbają bardziej o potrzeby partnera niż własne. Mają dużą fantazję erotyczną, ale również zahamowania, szczególnie wtedy, gdy nie są pewne uczuć mężczyzny. Są subtelne i nieśmiałe. Dlatego też potrzebują w łóżku wrażliwego, doświadczonego kochanka, który chętnie przejmie inicjatywę. Wtedy kobiety Ryby założą erotyczną bieliznę i połączą miłość z zabawą. Lubią odgrywać różne role, raz być Kopciuszkiem, a raz księżniczką.


eliza.ksiazczak@linia.pl KOMUNIKATY
Zapraszamy do odwiedzenia pozostałych serwisów w portalu linia.pl
Twoja linia.pl
 
Serwisy linia

Kliknij tu,

aby przejść do innych serwisówPolecamy katalogi: Wibe, Profit, Prosty, Pogodny, Powietrzny, DobreMiejsce
Polecamy serwisy: Linia, Foto, Kobiety, MedycynaPowrót na górę   © 2001 Usługi Komputerowe s.c. & Eliza Książczak
Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved